ВІДГУКИ СТУДЕНТІВ

стилістика і орфографія збережені в оригіналі

Наталія Чечина-Дмитерко

Дуже дякую Рвачову Роману за цікавий курс, за набуття навичок фотографування, за відкриття для нас учнів нового бачення світу фотографії.

Дякую Андрію Римаренко за доброзичливе цікаве, насичене прикладами подання матеріалу. Сподіваюсь на подальше навчання.
Успіхів вашій школі! VIVAT!

Дмитро Черніков

Мені дуже  сподобалось. Я зрозумів як правильно налаштовувати камеру в різних ситуаціях, та що за що відповідає. Буду  далі розвиватися в цьому  напрямку фотографі.

Наталія Дараган

Перший крок до мрії, стати фотографом я зробила. Завдяки базовому курсу в фотошколі Vivat. Я щиро вдячна, що додали впевненості і надихнули мене й надалі розвиватись в сфері фотографії. Всі знання які я прагнула отримати з цього курсу - я отримала, і навіть більше =) Бажаю Роману Рвачову і Андрію Римаренку Великих успіхів в вашій справі.

Олександр Яковишин

Превосходный курс, уйма положительных впечатлений, получил больше, чем ожидал.

Что есть кнопка авто фото на фотоаппарате забыл раз и навсегда. Очень доходчиво без лишней воды объясняли и показывали, что предела в искусстве фотографа нету.

С курса для себя взял что предела в этом нету, нужно пробовать, не бояться, развиваться, и впечатлять окружающих новыми и интересными фотографиями.

Ніна Самохатко

Щиро вдячна Роману і Андрію за навчання. Ви здійснили мої давні мрії про підвищення рівня володіння моєю камерою. У фотошколі я отримала відповіді на безліч питань, які мене цікавили, як фотографа, що працювала лише з використанням автоматичного режиму зйомки. Тепер я буду працювати з ручними режимами налаштувань, зі штативом, зі світлом. Супер!

Ірина Сторощук

Очень рада тому, что выбрала эту фотошколу. Мои снимки стали продуманней и качественней. Ребята заряжают энтузиазмом, энергией и практикой. Большая благодарность Роману и Андрею за их профессионализм, подход к работе и юмор!♥